Informatie

Calorieën in Wildvlees

Calorieën in Wildvlees


We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Calorieën in Wildvlees

Als er meer dan één portie beschikbaar is, klik dan op de portie om andere porties te selecteren.

Vlees calorieën en macronutriënten

Portie
Klik om andere eenheden te zien
CalorieënCarb
(g)
Eiwit
(g)
Totaal vet
(g)
Za. Vet
(g)
Vlees van wild, antilopen, gekookt, geroosterd5100100.19.13.3
Vlees van wild, antilopen, rauw3206.30.60.2
Wild, beer, gekookt, gestoofd717089.837.19.8
Wild, beer, rauw4605.72.40
Wild, bever, gekookt, geroosterd6640109.121.86.5
Wild, bever, rauw4106.81.40
Vlees van wild, beefalo, samengesteld uit bezuinigingen, gekookt, geroosterd6390104.221.59.1
Vlees van wild, beefalo, samengesteld uit stukken, rauw4106.61.40.6
Vlees van wild, bizon, klauw, schouderkluit, alleen deelbaar mager, 3-5 pond gebraden, gekookt, gestoofd14930261.34217.9
Vlees van wild, bizon, klauwplaat, schouderkluit, alleen deelbaar mager, 3-5 pond gebraden, rauw1 gebraad14720261.33916.6
Vlees van wild, bizon, gemalen, gekookt, geroosterd in de pan208020.713.25.6
Vlees van wild, bizon, ribeye, alleen te scheiden mager, 1 steak, gekookt, geroosterd316052.610.14.3
Vlees van wild, bizon, ribeye, alleen mager te scheiden, op 0 vet gebracht, rauw3306.30.70.3
Vlees van wild, bizons, alleen mager deelbaar, gekookt, geroosterd486096.78.23.1
Vlees van wild, bizons, alleen mager, rauw3106.10.50.2
Vlees van wild, bizon, schouderkluit, alleen te scheiden mager, op 0 vet gesneden, rauw31060.60.2
Vlees van wild, bizon, toprond, alleen mager, 1 steak, gekookt, geroosterd314054.48.93.5
Vlees van wild, bizon, rond, alleen mager, 1 steak, rauw1 biefstuk5970114.111.95.1
Vlees van wild, bizon, entrecote, alleen mager, afgesneden tot 0 vet, rauw3206.10.70.3
Wild, zwijn, wild, gekookt, geroosterd544096.214.94.4
Wild, zwijn, wild, rauw3506.10.90.3
Wild, buffel, water, gekookt, geroosterd445091.26.12
Wild, buffel, water, rauw2805.80.40.1
Wild, kariboe, gekookt, geroosterd5680101.2155.8
Wild, kariboe, rauw3606.410.4
Vlees, herten, gekookt, geroosterd5370102.710.84.3
Vlees van wild, hert, gemalen, gekookt, gebakken in de pan173024.57.63.7
Wild, hert, gemalen, rauw100 gram157021.87.13.4
Vlees van wild, hert, lende, alleen mager, 1 steak, gekookt, geroosterd82016.41.30.5
Wild, hert, rauw3406.50.70.3
Vlees van wild, hert, schouderkluit, alleen deelbaar mager, 3-5 pond gebraden, gekookt, gestoofd5600106.311.65.7
Vlees van wild, hert, ossenhaas, alleen separeerbaar mager, 0,5-1 lb gebraden vlees, gekookt, geroosterd301060.44.72.3
Vlees van wild, hert, rond, alleen mager, 1 steak, gekookt, geroosterd155032.121
Wild, eland, gekookt, geroosterd4960102.66.52.4
Vlees van wild, eland, gemalen, gekookt, gebakken in de pan184025.48.33.8
Wild, eland, gemalen, rauw100 gram172021.88.83.5
Vlees van wild, eland, lende, alleen magere delen, gekookt, geroosterd190035.24.41.7
Wild, eland, rauw3106.50.40.2
Vlees van wild, elanden, rond, alleen magere delen, gekookt, geroosterd274054.34.61.8
Vlees van wild, eland, ossenhaas, alleen separeerbaar mager, gekookt, geroosterd150028.43.21.2
Wild, geit, gekookt, geroosterd486092.110.33.2
Wild, paard, gekookt, geroosterd595095.720.66.5
Wild, paard, rauw3806.11.30.4
Wild, eland, gekookt, geroosterd456099.53.31
Wild, eland, rauw2906.30.20.1
Wild, muskusrat, gekookt, geroosterd732094.236.70
Wild, muskusrat, rauw4605.92.30
Wild, opossum, gekookt, geroosterd8820120.540.74.8
Vlees van wild, konijn, gedomesticeerd, samengesteld uit bezuinigingen, gekookt, geroosterd61709125.27.5
Vlees van wild, konijn, gedomesticeerd, samengesteld uit bezuinigingen, gekookt, gestoofd616090.825.17.5
Vlees van wild, konijn, gedomesticeerd, samengesteld uit stukken vlees, rauw3905.71.60.5
Wild, konijn, wild, gekookt, gestoofd517098.710.53.1
Wild, konijn, wild, rauw3206.20.70.2
Wild, wasbeer, gekookt, geroosterd10170116.557.916.2
Wild, eekhoorn, gekookt, geroosterd541096.314.72.7
Wild, eekhoorn, rauw34060.90.1


Bekijk de video: Beginnersfouten 4 te veel vet: noten, zaden en avocados #dePlanteneter 056 (Mei 2022).