Informatie

Calorieën in Rolls

Calorieën in Rolls



We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Als er meer dan één portie beschikbaar is, klik dan op de portie om andere porties te selecteren.

Rolls calorieën en macronutriënten

Portie
Klik om andere eenheden te zien
CalorieënCarb
(g)
Eiwit
(g)
Totaal vet
(g)
Za. Vet
(g)
Broodjes, diner, ei8714.72.71.80.4
Broodjes, diner, haverzemelen6711.42.71.30.2
Broodjes, diner, gewoon, commercieel bereid (inclusief brown-and-serve)25843.37.26.31.5
Broodjes, diner, gewoon, bereid volgens recept, gemaakt met magere (2%) melk9015.12.42.10.5
Broodjes, diner, rogge12322.84.41.50.3
Broodjes, diner, tarwe1 rol77132.41.80.4
Broodjes, diner, volkoren114223.720.4
Broodjes, frans7914.22.41.20.3
Broodjes, hamburger of hotdog, gemengd graan7512.62.71.70.4
Broodjes, hamburger of hotdog, gewoon79142.71.20.3
Broodjes, hamburger of hotdog, caloriearm5611.92.40.60.1
Rollen, hard (inclusief Kaiser)8314.92.81.20.2
Broodjes, pompernikkel100193.910.2

Ik wilde even zeggen hoe geweldig deze site is. De rekenmachines voor macronutriënten en dagelijkse caloriebehoeften die ik altijd gebruik. Dank u!

-


Bekijk de video: CALORIEËN IN 1 DAG. CHALLENGE (Augustus 2022).